Ľudia, ktorí to dokázali. Výhercovia premeny roka 2016.

Autor: Matúš Špirko | 23.2.2017 o 12:06 | (upravené 27.2.2017 o 11:11) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  62x

Každý rok vyhlasuje naša spoločnosť Coach of People z pomedzi našich klientov tie najúspešnejšie premeny za uplynulý rok.

Tak ako každý rok, aj teraz sme vyhlasovali najúspešnejšie premeny za rok 2016. Pri výbere výhercov sa posudzovalo nie len to ako sa klient fyzicky zmenil, ale aj to ako sa zmenila jeho psychika a celkovo jeho život. 

Našim cieľom je klienta naučiť to, že po ukončení spolupráce už sám vie ako viesť zdravý životný štýl. Ako dodrživať základné pravidlá, aby znova nespadol do toho istého začarované kruhu v akom bol predtým než sa rozodol na sebe pracovať. 

Tento rok bolo rozhodovanie ťažké a nevedeli sme sa rozhodnúť koho dáme na tretie miesto. Preto sme ocenili dvoch klientov. Takže tento rok vám predstavíme celkovo 4 víťazov premeny roka 2016.

Poďme na to a predstavme si víťazov:

3. Miesto  

2. Miesto

1. Miesto

Výhercov sme osobne navštívili a odovzali sme im ceny. Video s odovzdávania cien si môžete pozrieť v priloženom videu. 

Výhercom srdečne gratulujeme. Ukázali, že ak človek chce tak sa to naozaj dá. Veľkým pokrokom je, že naši teraz už bývalí klienti aj naďalej dodržiavajú zvyky, ktoré sa naučili a vedú zdravý životný štýl. 

Ďakujeme našim sponzorom a partnerom Mk-fitness, Enzym shop, Hotygym, Begod, Patrik Dravecký bez ktorých by sa táto udalosť neuskotočnila.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Horiaci obklad z londýnskej budovy sa používa aj na Slovensku

Francúzsky výrobca v pondelok oznámil, že obklad, ktorý pravdepodobne významne prispel k tragickému požiaru v Londýne, prestal vyrábať.

DOMOV

Fico sa po futbale vybúril na liste šéfovi UEFA

Pri iných futbalových kauzách mlčal.

KOMENTÁRE

Sprisahanci z jadra: Premiérove konšpiračné predstavy o futbale

Veľké krajiny chcú vybabrať s menšími.


Už ste čítali?